14:29:00

Zdjęcie, które pomaga!

Kochane, dziś 25 września każda z nas ma szansę pomóc :) 

Moliera2.com organizuje II Ogólnopolski #DzienSzpilek, w związku z tym za każdą osobę biorącą udział w akcji, która w dniu dzisiejszym opublikuje zdjęcie w szpilkach (lub samych szpilek ;)) jako post na PUBLICZNYM profilu na Instagramie lub Facebook'u wraz z hashtagiem #DzienSzpilek, Moliera2.com przekaże 2 złote na rzecz fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową - Przylądek Nadziei. W zeszłym roku w ten sposób udało się zebrać ponad 30 tysięcy złotych. Dziś już pojawiło się na samym Instagramie ponad 36 tysięcy zdjęć spełniających ten warunek :) Wierzę, że wspólnie możemy dobić to niesamowitej liczby zdjęć :) 

Ja już swoje zdjęcie dodałam ;) 

5 komentarzy:

 1. Aż żałuję, że szpilki są nie dla mnie...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie mam Instagram ani FB. No i szpilek już nie noszę ze względu na problemy z kręgosłupem. Ale bardzo podoba mi się inicjatywa.
  Serdeczności posyłam, Dorotko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też dodałam swoje zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. JA także dodałąm na instagramie zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dałam się i ja ponieść tej akcji, ale gdybym była świadoma, jak to rzeczywiście z nią jest, zastanowiłabym się mocno. Niestety, akcja bardziej nastawiona na promocję organizatora, niż na faktyczną pomoc. Ciekawe, ile w ty roku przekażą pieniędzy. W internecie aż huczy na temat szczegółów... Pomysł świetny, cel szczytny, ale niesmak pozostał.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Stara Kobieta... i ja , Blogger