18:48:00

ŻYCZENIA ROZTRZEPANE JAK TRZEPACZKĄ KURZE JAJO :-)))


PŁYNĄ DO NAS ZE WSZYSTKICH STRON

I ja pozwolę sobie pożyczyć Wam Wiosny w sercach Waszych tak na każdy dzień... i mięśniach, i kościach, we wszystkich organach Waszych doczesnych. By serce bolało Was tylko w radosnych chwilach wzruszeniach, kości i mięśnie tylko po sportowych wyczynach, a nie od leżenia na kanapie i patrzenia w telewizję lub co gorsza w sufit, gdzie nie widać nadziei, tylko smutek może dopaść i skutecznie zniechęcić do życia. Wyjdźcie Kochani z domu i niech promienie słoneczne wywołają uśmiech na Waszych twarzach.

NIECH TE ŚWIĘTA

Będą dla wszystkich... wierzących, ateistów i tych innych kierujących się różnymi zasadami wyniesionymi z rodzinnego domu. Dla wszystkich, którzy chcą być po prostu szczęśliwi na własnych zasadach, które nie szkodzą nikomu, choć nie są wszędzie popularne. Dla wszystkich nas, niech będą dniami spokoju, relaksu, uśmiechu, nadziei, fantastycznych relacji z bliskimi i życzliwości... takiej niewymuszonej, z duszy płynącej. A w Waszych głowach niech żadna myśl zła nie kołacze. Tylko radosna wdzięczność, wdzięczność za to co jest w tej chwili. To wdzięczność sprawia, że jesteśmy zadowoleni z tego co mamy. 

DOCENIAJMY TO, ŻE KOLEJNA WIOSNA I ŚWIĘTA KOLEJNE JESTEŚMY NA TYM ŚWIECIE I MOŻEMY CZERPAĆ Z ŻYCIA DO CNA :-))

*Zdałam sobie ostatnio sprawę, że znacznie więcej dostaję od życia niż ja mu sama mu daję ;-) TAK, TAK , TAK! jestem wdzięczna, dzisiaj jeszcze bardziej niż wczoraj, jutro będę tę wdzięczność dalej utrwalać :-) I tak wędrując łatwiej będzie mi doceniać fakt istnienia :-)

JESTEŚMY ŻYWI tylko wtedy, gdy świadomie w sercu i mózgu doceniamy jakie skarby mamy w życiu swoim.

ŻYCZĘ WAM TEŻ ŚWIADOMEJ BEZTROSKI CHOĆBY NA PARĘ TYCH ŚWIĄTECZNYCH MOMENTÓW. I zdrowia ! Zdrowia dobrego! Oczywiście! Ściskam serdecznie :-)))))5 komentarzy:

 1. Radosnych Świat Wielkanocnych Dorotko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za piękne życzenia. Nie umiem tak pięknie pisać jak Ty ale wiem jak kruche potrafi być życie dlatego cieszmy się każdą chwilą na tym padole , nie warto tracić czasu na kłótnie i swary. Żyj tak jak by to miał być Twój ostatni dzień.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za piękne życzenia Dorotko. I ja Tobie życzę wiele radości z okazji świąt. A zarazem, niech będą one spokojne. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe niebanalne życzenia, samych cudowności dla Ciebie!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Stara Kobieta... i ja , Blogger