20:18:00

LIST OSTRZEGAWCZY. UWAGA, GRASUJE OSOBNIK STANOWCZO NIEPOSZUKIWANY.

Rysopis absolutnie doskonale zapamiętany.
Według dowodu osobistego: mężczyzna, lat 55. Stan cywilny: powtórnie żonaty ( od pięciu lat jedynie w dokumentacji USC). Syn swojej mamy.
Wzrost: 185 cm, lekko zgarbiony, klatka piersiowa wydaje się przez to zapadnięta.
Waga: ok. 100 kg
Twarz kwadratowa, płaska; włosy czarne, niegęste z pr zedziałkiem, zawsze dokładnie przygładzone, żeby nie rzec przylizane, z przedziałkiem po lewej stronie. Czy to zima czy to lato okryte czarną bejsbolówką, uwydatniającą lekko odstające trójkątne uszy. Z pod daszka wyzierają oczy.

Oczy koloru ciemnego piwa, przenikliwe lecz strachliwe, bez iskierek wesołości.
Znaki szczególne: znamiona, rodzaj pieprzyków umiejscowione po lewej stronie twarzy (plecy
owsiane takimi samymi, gęsto), Pod nosem czarny wąs przypominający ten z dawnych rycin przedstawiających dorożkarzy, woźniców lub ogrodników. Opalony tylko od łokcia w dół i na karku, nigdy inaczej, i nigdy gdzie indziej;-
Chodzi dużymi krokami stąpając stopami o rozm.45, nigdy się nie śpieszy, podąża z głową spuszczoną.


Ubrany niezależnie od pory roku w podkoszulek szary (kiedyś biały) prążkowany, wzór lat sześćdziesiątych, który stanowi bazę dalszego ubierania.
Ostatnio widziany w koszuli koloru czarnego z nadrukowanymi postaciami łysych kulturystów, napinających muskuły. Dwa rozmiary za duże jeasy przytrzymuje brązowy pasek ze skaju.
Stopy zaopatrzone w sznurowane buty na tzw. słoninie. Całości dopełnia płócienna kurteczka ze ściągaczem w ekletyczną krateczkę w różnych odcieniach brązowo i szarych , w przeciwieństwie do spodni o dwa numery za mała.
Wypchane do granic wytrzymałości kieszenie w spodniach są niewątpliwym znakiem rozpoznawczym , odróżniającym od typowego nosiciela spodni.
ABSOLUTNIE NIEPOSZUKIWANY OSOBNIK – zawód technik ogrodnik, a właściwie mechanik ogrodniczy. Jeździ wypas limuzyną VOLGSWAGENA, w którym wozi przede wszystkim drabinę, grabie, zeschłe liście i środki do pielęgnacji roślin.

NIEPOSZUKIWANY OSOBNIK jest bardzo religijny, nie opuści mszy św., opuści dziecko dla 13 – lat starszej ciotki, lubi seks i dobrze zjeść ( jedno i drugie często, szybko, i łapczywie)
Ulubionym programem telewizyjnym NIEPOSZUKIWANEGO jest Apel Jasnogórski, koniecznie na kolanach przed telewizorem. Modli się codziennie życząc wszystkim otaczającym go kretynom, bo oprócz niego , mamusi i cioci to wszystko złodziejska banda kretynów – żeby splajtowali, pokręciło ich ze wszech miar.
Odmawia różaniec co nie przeszkadza mu zupełnie w posługiwaniu się przemocą i agresją, kłamstwem. Nie dotrzymuje umów...Żadnych. Kroczy przez życie bez uśmiechu (bo z czego tu się śmiać ) Nigdy nie jest ZA, zawsze PRZECIW. O sorry, jest ZA , JEST ZA SOBĄ.

NIEPOSZUKIWANY poszukuje pieniędzy przy kobiecie. Wiek kobiety i uroda bojętna. Musi być chętna by go rozpieszczać, niczego nie żałować, dużo mu kupować, regularnie klęczeć przed telewizorem, wstawać kiedy on jeszcze śpi, kłaść gdy on już przekręca się na bok, oczywiście po obfitej kolacji, nabożeństwie i seksie. Kolejność nie ma znaczenia. Przewiduje, że wszyscy po śmierci zostaną rozliczeni. Wieszczy takie rozliczenie nie wspominając o swoich błędach, bo ich nie popełnia w swoim mniemaniu.


TO NIE JEST RYSOPIS ŻÓŁCIĄ PISANY - ktoś może mieć takie wrażenie. Takie są fakty i żyją kobiety, ludzie, którzy je potwierdzą. Gdybym ich posłuchała, nie odłożyła rozumu gdzieś do głęboko do szafy nie pisałabym teraz tego ostrzeżenia. Nie musiałabym o wielu sprawach też dotyczących dóbr materialnych, pisać, że MIAŁAM. Dzisiaj czuję, że moja naiwność, żeby się nie wyrazić głupota mogłaby oświetlać przy braku prądu całe wielkie miasto. NAIWNOŚĆ to poślubienie człowieka w 80-tym dniu znajomości, wszystko mu oddając w zamian nic nie żądając.

NIEPOSZUKIWANY OSOBNIK ciągle poszukuje pieniędzy z kobietą. Obieca wszystko i na wszystko zgodzi, a nawet uśmiechnie, a potem wzgardzi i pójdzie do kościoła, po rozgrzeszenie dla wszystkich dookoła, bo on nie musi. - on kocha Boga.


18 komentarzy:

 1. No tak on kocha Boga bo on przebaczy rozgrzeszy... dobrze napisane pieniędzy z kobietą... obrzydliwe... słysząc o takich mam wrażenie że świat na głowie stanął

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie świat stanął na głowie... to chyba ja stałam na głowie zadając się z nim... i wszystko się obróciło... ;)

   Usuń
  2. mnie zastanawia ten fenomen... ta pewność pasożyta... podatność ofiary - bo jak inaczej nazwać można.... sama mam podobne doświadczenia.

   Usuń
 2. Oj tak nawet nie wyobrażamy sobie jak wiele jest takich ludzi,Czasem nawet przyzwoicie wygląda a okazuje się ohydą.Pozdrawiam serdecznie i udanego tygodnia życzę:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I Tobie miłego tygodnia :) A ohydę trzeba zniwelować...

   Usuń
 3. Gorzki tekst :( ale czy życie jest słodkie? Mimo wszystko, warto się uśmiechać :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobrze powiedziane! Uśmiechać trzeba się niezależnie od sytuacji. Choćby dlatego, żeby taki ohydny typ nie miał satysfakcji, że doprowadza kogoś do płaczu.

   Usuń
 4. Niesamowicie smutno czyta się takie słowa, ale dobrze, że się pojawiają - ja jestem zdania, że stanowczo zbyt często jesteśmy wszyscy lekkomyślni, wierzący, że będzie dobrze, będzie jakoś, będzie fajnie i uchylający się od jakichkolwiek refleksji.
  Takie teksty na początku złoszczą (bo jak to tak? ludzie nie są czuli, wrażliwi, wierni i zawsze tacy słodcy, jak na początku znajomości?), a potem zmuszają do zastanowienia się, czy nasze wybory są na pewno dobre.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie życie. Nie ja pierwsza... choć mam nadzieję, że jeśli chodzi o tego przypominającego mężczyznę osobnika będę ostatnia... i żadnej kobiety już nie skrzywdzi. Ani małej dziewczynki.

   Usuń
 5. No tak, taki osobnik stanowczo jest poszukiwany, my kobiety popełniamy błędy, to bardzo ludzkie, miłość jest ślepa mawiają i to prawda. Ważne, żeby się pozbierać i jak mówią - do przodu. Wiara do dobroci i wartości człowieka nie ma nic wspólnego, modli się taki namiętnie a źle robi, oczywiście w jego przekonaniu jest wszystko o.k.
  Ty Dorotko jesteś super babka, widać to od razu. Uwielbiam róż pink a Tobie w nim przepięknie.
  Pozdrawiam serdeczne, miłego tygodnia życzę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...miało być oczywiście "stanowczo NIE jest poszukiwany"...

   Usuń
  2. Ojej... Zostań moją żoną! ;D To by było piękne ;) Byśmy się rozumiały... ;)

   Usuń
 6. Napisz proszę odwrotność tego co tu napisałaś. Masz sporą niestety gorzką rację, hipokryzja, egoizm, brak samokrytycyzmu, nieumiejętność dbania o siebie przy chęci podobania się kobietom. Tego jest masa i dotyczy wielu mężczyzn w średnim wieku :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie tylko w średnim wieku.. :( I napiszę - na życzenie ;)

   Usuń
 7. Nieciekawy osobnik :))))) Właśnie uświadomiłam sobie, jakich mam fajnych przyjaciół i nikt taki nie plącze się koło mnie. Zawsze miałam szczęście do ludzi :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Duzo prawdy w tym co piszesz. Takich nieoszukiwanych osobników wielu oj wielu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Niewątpliwie gorzki tekst i gorzki osobnik. Oby takiego nigdy nie spotkać na swojej drodze.

  OdpowiedzUsuń
 10. Przed takimi osobnikami Boże strzeż:)) Niestety, wielu takich pałęta się po świecie...Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Stara Kobieta... i ja , Blogger