19:02:00

Express Bronze 3 w 1 Soraya


HIT NA LATO
Lecisz na ogródek, balkon czy inną plażę i wystawiasz się na słoneczko.
Nie masz czasu, zdrowia i cierpliwości na dłuższe opalanie, a chcesz by biała sukienka nie zlewała się z kolorem ciała to...
Po nie długim czasie masz brąz. Szybki efekt, bo kosmetyk ten oprócz przyśpieszenia wywołania opalenizny zawiera balsam utrwalający opaleniznę, zapewnia doskonałe nawilżenie i masz to za jednym smarowaniem. To naprawdę jest HIT. Wierzcie mi, to działa ! EXPRESS BRONZ dla leniwych, ale wymagających. Produkt zawiera masło kakaowe, olej z orzecha brazylijskiego i wcale nie trzeba go równomiernie rozprowadzać jak jest w opisie podane. Wypróbowałam, a na pytanie sąsiadki, gdzie się tak pięknie opaliłam (jakby nie było widać, że na ciele ;-) ) utrwaliło moje przekonanie, że dokonałam trafnego wyboru przy koszcie 13,99 zł za opakowanie.
SZYBKO, ŁADNIE I SKUTECZNIE bez długotrwałego smażenia się na słońcu, które niestety czyni nieodwracalnie złe zmiany na skórze, o czym nie myśli się mając jeszcze przed sobą kolejne osiemnastki. Ja nie myślałam ;-), ale to akurat nic nowego.

A Wy co stosujecie (jeśli w ogóle), żeby nie być takim białym po zimie? :) 

5 komentarzy:

 1. Miałam kiedyś taki tylko z innej firmy. Był w porządku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie lubię takich kremów, bo zawsze robią mi się zacieki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja lubię być biała i blada:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Używam gdy już pogoda skłania odsłaniać szczególnie nogi, a że lubię spódnice latem także...Tego typu specyfiki są obecnie ok, nie robią się smugi i fajnie pchną. Ten co pokazałaś chętnie wypróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Skoro piszesz, że to dobry wybór i nie trzeba równomiernie ( nie żeby specjalnie, ale samo czasem tak może nie wyjść dobrze ), to ja sobie poszukam tego produktu i wypróbuję na ciele :)))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Stara Kobieta... i ja , Blogger