11:06:00

BYŁAM, JESTEM I DO KOŃCA BĘDĘ KOBIETĄ


NIE TYLKO RAZ W ROKU

Kiedy nagle kwiaty i czekoladki  z tej okazji w promocji kupione trafiają do wszystkich pań, a czasem perfumy się trafią czy błyskotka jakaś... to nie trzeba patrzeć w kalendarz by się zorientować, że to kolejny 8 marzec jest. Przez te 8 ostatnich lat prawie co roku pisałam na temat kobiet i to nie tylko z okazji tego święta. Teraz jest sytuacja taka, że jestem jak pan Hilary, co to zgubił okulary ;-) Tyle, że ja tych okularów nie zgubiłam, tylko zniszczyłam (niechcąco :-)) i jak przysłowiowa kura, po prostu ledwo dowidzę (czasem to wygodne jest ;-)) bowiem teraz wydaje mi się, że ciągle porządek mam ;-) i lustro nie jest brudne tylko ja nie widzę tego absolutnie :-)) Czytać nie mogę i pisać... trwam w oczekiwaniu na nowe szkła, które się już dla mnie "robią". Jak tylko pojawią się na moim nosie, to będę mogła wrócić do aktywności rozwijającej mózgowe szare komórki, czyli do czytania i pisania. 

SZCZĘŚCIA WAM ŻYCZĘ Wszystkim Kobietom od 0 do 100 i więcej lat, a Panom radości, że są obok nich, bo zawsze warto mieć się o kogo oprzeć, wesprzeć. Tym bardziej, że Kobieta to wyjątkowy człowiek*, który płonąc ogniem, jednocześnie może dać schronienie w swych płomieniach :-))

CZŁOWIEK* -  to też Kobieta. Ciekawostka taka, że idąc w tłumie, wołając "człowieku!" niewiele kobiet się odwróci, za to - mężczyźni wszyscy ;-) (???)  4 komentarze:

 1. Dużo zdrowia i radości z okazji naszego święta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No cóż głupie to święto , tym bardziej że panowie pamiętają o swoich kobietach tylko 8 marca a pozostałe dni roku olewają , je niestety się zbuntowałam na stare lata i mojemu M. zdecydowanie to się nie podoba. Kobieta tez człowiek i śmieszy mnie to że wszyscy pamiętają o tylko 8 marca :-)
  Pozdrawiam i się nie zmieniaj bo nie warto !!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dorotko, najbardziej kobieca Kobieto - wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 4. "Hej,ludzka istoto!"Ilu facetów się obejrzy?:)Albo:"Hej,boska istoto!"Nie obejrzy się ŻADEN.Ewa.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Stara Kobieta... i ja , Blogger