19:43:00

PRZYCHYLĘ CI NIEBA* (zagadka)


TAKIE SŁOWA USŁYSZAM

Niczego Tobie nie zabraknie, tylko bądź jak zwykle radosna i nie zmieniaj się. Będziesz miała wszystko czego Ci potrzeba, tylko nie martw się i dbaj o siebie... rozmawiaj ze mną i mów mi o swoich potrzebach i pragnieniach. Jesteś wspaniała, mądra, piękna i tolerancyjna. Masz otwarte serce i poczucie humoru... padasz i się podnosisz... nie zmieniaj tego.

WIEM, ŻE JESTEŚ PRZERAŻONA TĄ MIŁOŚCIĄ PANA B. 

Rozumiem, ale dasz radę gdy nie będziesz za dużo o nim myślała. Myśl tylko o radosnych chwilach i tymi chwilami ciesz się... nie przejmuj się prozą codziennego życia... wszystko będziesz miała... tylko mów o tym czego potrzebujesz i jakie marzenia masz... to wszystko Ci zapewnię... tylko bądź.

Drżysz przed operacją kręgosłupa szyjnego, bo implanty w trzech miejscach blisko rdzenia kręgosłupa niosą wysokie ryzyko zagrożenia... ale wierzę, że dokonasz dobrego wyboru i podejmiesz słuszną decyzję... zawsze będę przy Tobie... pamiętaj!

TAKIE SŁOWA USŁYSZAŁAM... nie raz, nie dwa... codziennie je słyszę i czuję się przez to ważna i kochana. Szczęściara po prostu jestem.

JESTEM WDZIĘCZNA I WSZYSTKO DOCENIAM!!! Dziękuję Tobie!

*Te życzenia we wtorki proszę, bo inne dni mam zajęte :-)))))))))))))))

KTO TAK DO MNIE POWIEDZIAŁ?

2 komentarze:

 1. Dorotko zawsze masz wokół Ciebie kochających ludzi bo Ty jesteś kochana.
  To co dajesz innym oni dają Tobie
  Masz wspaniałą córkę ,która jest z Tobą bardzo związana i myślę,że o niej piszesz
  Całuję mocno i życzę ,aby Pan B znalazł sobie inny obiekt porządania.

  OdpowiedzUsuń
 2. To bardzo miłe słowa:)))Nie wiem kto Ci to powiedział ale większość z nas chciała by to usłyszeć:))))Pozdrawiam serdecznie:))))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Stara Kobieta... i ja , Blogger